logo
Umów się do stomatologa!
Piekary Śląskie_akcja

CENTRUM MEDYCZNE Tynior

Akcje Profilaktyczne Piekary Śląskie

Zarówno w Polsce, jak i na całym świecie, to choroby układu krążenia są główną przyczyną zgonów. Modyfikacja stylu życia może skutecznie obniżać ryzyko zachorowania, a wczesna diagnostyka takich problemów pomaga zapobiegać rozwijaniu się powikłań.

Obecnie w CENTRUM MEDYCZNYM Tynior realizujemy program z zakresu profilaktyki chorób układu krążenia (ChUK). Więcej informacji na temat akcji udzieli mgr Bogumiła Zając, która jest jej koordynatorem.

Dlaczego warto nas wybrać?

  • Profesjonalizm

    Wyspecjalizowany Zespół zapewnia kompleksową opiekę na każdym etapie leczenia.

  • Doświadczenie

    Wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami gwarantuje wysoką jakość konsultacji.

  • Troska o pacjenta

    W przyjaznej atmosferze, każdemu pacjentowi poświęcamy tyle czasu ile potrzeba na rozwiązanie jego problemu.

Na podstawie 34 opinii
agnieszka dąbrowska
agnieszka dąbrowska
2022-11-28
Super przychodnia dla dzieci Pani dr Tynior najlepsza ,życzymy dużo zdrówka i czekamy na powrót z Martynką 😍 Kiedy Pani dr wraca?
Mareeusz
Mareeusz
2022-11-23
Zawsze szybka wizyta, dobrze wykonana praca, świetny personel i przyjazny gabinet.
John Mayston
John Mayston
2022-11-06
I have been a dental patient for a number of years and can highly recommend this dental practice. Just this week my dentist, Wojciech Tynior, spotted slight enamel erosion and this has led me to change my eating habits as I'm now fully aware of the damage that I was doing to my teeth. A solid five stars.
Katarzyna Rabsztyn
Katarzyna Rabsztyn
2022-01-31
Jestem od nie dawna pacjentka pani Doktor Tynior&tynior i jestem mega zadowolona kontakt super nawet na kwarantannie dzwonili pytali jak sie czuje pelny profesjonalizm🙂🙂
Agata, Teresa, Maria Swierc
Agata, Teresa, Maria Swierc
2021-08-10
Od kilku lat jestem pacjentką w tej poradni i nigdy się nie zawiodłam. Miła obsługa, trafne diagnozy. Do pacjenta podchodzi się tu z sercem i empatią. Pozdrawiam pracowników. A. Ś.
Agnieszka Hojka
Agnieszka Hojka
2021-08-05
Poradnia stanęła na wysokości zadania nawet podczas pandemii, gdy do żadnej innej poradni nie można było się dodzwonić tutaj zawsze ktoś odbierał telefon, teleporada była zawsze tego samego dnia albo najpóźniej kolejnego w przypadku telefonu w późnych godzinach. Gdy dziecko było chore Pani doktor zawsze chciała je zobaczyć osobiście. Oczywiście zawsze trafne diagnozy Pani doktor Tynior, jest to niesamowita kobieta o wielkim sercu, która obecnie przyjmuje również i mnie. Jej głos i trafne spostrzeżenia zawsze uspokajają. Jest to pierwszy lekarz, który doskonale zna mój przypadek, pamięta o czym rozmawiała ze mną na poprzedniej wizycie, czuje się naprawdę "zaopiekowana" 🙂 pozdrowienia dla całej załogi. A. H
Mario
Mario
2021-03-28
Polecam.