logo
 • Umów się do dentysty online!
 • Poradnia Lekarza Rodzinnego Piekary Śląskie

  W naszej przychodni w ramach kontraktu NFZ w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej realizujemy bezpłatne wizyty lekarskie dla dzieci i dorosłych.

  Lekarze przyjmujący w Poradni:

   • dr n. med. Hanna Siatkowska  –  internista, specjalista medycyny pracy
   • lek. med. Violetta Rudnicka-Tynior  –  pediatra
   • lek. med. Joanna Wiechowska  –  pediatra
   • lek. med. Ryszard Zieliński  –  internista, diagnosta USG
   • lek. med. Michał Simlot

  Badania Laboratoryjne

  Na badania laboratoryjne zlecone przez lekarzy Nasi pacjenci nie muszą podróżować na drugi koniec miasta. Są one wykonywane w pobliskim Punkcie Pobrań „DIAGNOSTYKI Sp. z o.o.” przy ul. Jana Pawła II 61 w Piekarach Śląskich (była siedziba Lambda). To zaledwie kilka minut spacerkiem od siedziby Przychodni.

  Punkt Szczepień:

  Realizuje świadczenia w ramach Programu Obowiązkowych Szczepień Ochronnych. Wykonujemy także szczepienia zalecane dla dzieci i dorosłych oraz szczepienia komercyjne.

  Podstawowe szczepienia obowiązkowe realizowane są dla dzieci  w wieku 0 – 24 miesiące.

  W 2024 roku szczepienia obowiązkowe przypominające są dla dzieci i młodzieży obejmują urodzonych w rocznikach: 2019, 2011, 2006.

  Poradnia wdrożyła także program „Profilaktyka 40 plus”. Pacjenci powyżej 40. roku życia mogą skorzystać z pakietu badań profilaktycznych. Znajdują się w nim m.in. badania hormonalne, poziomu kwasu moczowego we krwi, stężenia glukozy we krwi czy próby wątrobowe, a także wiele innych, dopasowanych do indywidualnych wskazań diagnostycznych każdego pacjenta 40+.

  Poradnia Lekarza Rodzinnego Śląsk

  Uczestniczymy w projekcie „Wdrożenie e-usług w placówkach POZ i ich integracja z systemem e-zdrowia z wykorzystaniem narzędzia centralnego” („e-Gabinet+”), finansowanego z Funduszy Europejskich.