logo
Umów się na wizytę stomatologiczną online

Poradnia Lekarza Rodzinnego Piekary Śląskie

W naszej przychodni w ramach kontraktu NFZ w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej realizujemy bezpłatne wizyty lekarskie dla dzieci i dorosłych.

Lekarze przyjmujący w Poradni:

    • dr n. med. Hanna Siatkowska  –  internista, specjalista medycyny pracy
    • lek. med. Violetta Rudnicka-Tynior  –  pediatra
    • lek. med. Joanna Wiechowska  –  pediatra
    • lek. med. Ryszard Zieliński  –  internista, diagnosta USG
    • lek. med. Michał Simlot

Badania Laboratoryjne

Na badania laboratoryjne zlecone przez lekarzy Nasi pacjenci nie muszą podróżować na drugi koniec miasta. Są one wykonywane w pobliskim Punkcie Pobrań „DIAGNOSTYKI Sp. z o.o.” przy ul. Jana Pawła II 61 w Piekarach Śląskich (była siedziba Lambda). To zaledwie kilka minut spacerkiem od siedziby Przychodni.

Punkt Szczepień:

Realizuje świadczenia w ramach Programu Obowiązkowych Szczepień Ochronnych. Wykonujemy także szczepienia zalecane dla dzieci i dorosłych oraz szczepienia komercyjne.

Podstawowe szczepienia obowiązkowe realizowane są dla dzieci  w wieku 0 – 24 miesiące.

W 2023 roku szczepienia obowiązkowe przypominające są dla dzieci i młodzieży obejmują urodzonych w rocznikach: 2018, 2005, 2010.

Poradnia wdrożyła także program „Profilaktyka 40 plus”. Pacjenci powyżej 40. roku życia mogą skorzystać z pakietu badań profilaktycznych. Znajdują się w nim m.in. badania hormonalne, poziomu kwasu moczowego we krwi, stężenia glukozy we krwi czy próby wątrobowe, a także wiele innych, dopasowanych do indywidualnych wskazań diagnostycznych każdego pacjenta 40+.

Poradnia Lekarza Rodzinnego Śląsk

Uczestniczymy w projekcie „Wdrożenie e-usług w placówkach POZ i ich integracja z systemem e-zdrowia z wykorzystaniem narzędzia centralnego” („e-Gabinet+”), finansowanego z Funduszy Europejskich.