logo
 • Umów się do dentysty online!
 • CENTRUM MEDYCZNE Tynior

  O nas

  Jeszcze w poprzednim stuleciu, bo w 1999 roku, z inicjatywy Violetty Rudnickiej-Tynior i Romana Tyniora powstał pierwszy wielospecjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Piekarach Śląskich. By móc kompleksowo pomagać pacjentom, z biegiem lat rozrastał się nie tylko nasz zespół, ale także wachlarz oferowanych usług.

  Obecnie w CENTRUM MEDYCZNYM Tynior funkcjonuje Poradnia Lekarza Rodzinnego, Poradnia Stomatologiczna, Neurologiczna oraz Psychiatryczna. Konsultacje prowadzą doświadczeni i pełni pasji lekarze, którzy zawsze starają się z najwyższą starannością rozwiązywać problemy każdego pacjenta. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie ciągłe podnoszenie kwalifikacji i kompetencji przez udział w konferencjach i szkoleniach. Dzięki temu nasi specjaliści są na bieżąco z obowiązującymi trendami
  i rekomendacjami.

  Na czele CENTRUM MEDYCZNEGO Tynior stoi lek. dent. Roman Tynior. Jako kierownik jednostki dba o to, by jak najszybciej wdrażać wszelkie rozwiązania technologiczne, które mogą ułatwiać pacjentom korzystanie z porad lekarskich czy realizację zaleceń.

  Poradnia Lekarza Rodzinnego

  Technologia

  Pełna cyfryzacja placówki

  Pełna cyfryzacja placówki, przeprowadzona już w 2014 roku, umożliwia szybkie odszukanie zaplanowanych i przeprowadzonych już wizyt, które każdorazowo są odnotowywane w systemie. Nasi pacjenci nie muszą odwiedzać CENTRUM MEDYCZNEGO, by odebrać swoje wyniki badań – wszystko to bez problemu sprawdzą internetowo. System jest w pełni zintegrowany z platformą e-Zdrowie, dzięki czemu wszystkie recepty i skierowania są dostępne dla pacjentów w ich Internetowym Koncie Pacjenta .

  Nasza placówka

  Zaplecze techniczno-lokalowe CENTRUM MEDYCZNE Tynior stanowią:

  • Gabinety lekarskie
  • Gabinet Stomatologiczny
  • Poczekalnia z trzema stanowiskami do przewijania
  • Gabinet zabiegowy
  • Toalety ( w tym toaleta przystosowana dla osób niepełnosprawnych)