logo
Umów się na wizytę stomatologiczną online

CENTRUM MEDYCZNE Tynior

O nas

Jeszcze w poprzednim stuleciu, bo w 1999 roku, z inicjatywy Violetty Rudnickiej-Tynior i Romana Tyniora powstał pierwszy wielospecjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Piekarach Śląskich. By móc kompleksowo pomagać pacjentom, z biegiem lat rozrastał się nie tylko nasz zespół, ale także wachlarz oferowanych usług.

Obecnie w CENTRUM MEDYCZNYM Tynior funkcjonuje Poradnia Lekarza Rodzinnego, Poradnia Stomatologiczna, Neurologiczna oraz Psychiatryczna. Konsultacje prowadzą doświadczeni i pełni pasji lekarze, którzy zawsze starają się z najwyższą starannością rozwiązywać problemy każdego pacjenta. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie ciągłe podnoszenie kwalifikacji i kompetencji przez udział w konferencjach i szkoleniach. Dzięki temu nasi specjaliści są na bieżąco z obowiązującymi trendami
i rekomendacjami.

Na czele CENTRUM MEDYCZNEGO Tynior stoi lek. dent. Roman Tynior. Jako kierownik jednostki dba o to, by jak najszybciej wdrażać wszelkie rozwiązania technologiczne, które mogą ułatwiać pacjentom korzystanie z porad lekarskich czy realizację zaleceń.

Poradnia Lekarza Rodzinnego

Technologia

Pełna cyfryzacja placówki

Pełna cyfryzacja placówki, przeprowadzona już w 2014 roku, umożliwia szybkie odszukanie zaplanowanych i przeprowadzonych już wizyt, które każdorazowo są odnotowywane w systemie. Nasi pacjenci nie muszą odwiedzać CENTRUM MEDYCZNEGO, by odebrać swoje wyniki badań – wszystko to bez problemu sprawdzą internetowo. System jest w pełni zintegrowany z platformą e-Zdrowie, dzięki czemu wszystkie recepty i skierowania są dostępne dla pacjentów w ich Internetowym Koncie Pacjenta .

Nasza placówka

Zaplecze techniczno-lokalowe CENTRUM MEDYCZNE Tynior stanowią:

  • Gabinety lekarskie
  • Gabinet Stomatologiczny
  • Poczekalnia z trzema stanowiskami do przewijania
  • Gabinet zabiegowy
  • Toalety ( w tym toaleta przystosowana dla osób niepełnosprawnych)
Na podstawie 34 opinii
agnieszka dąbrowska
agnieszka dąbrowska
2022-11-28
Super przychodnia dla dzieci Pani dr Tynior najlepsza ,życzymy dużo zdrówka i czekamy na powrót z Martynką 😍 Kiedy Pani dr wraca?
Mareeusz
Mareeusz
2022-11-23
Zawsze szybka wizyta, dobrze wykonana praca, świetny personel i przyjazny gabinet.
John Mayston
John Mayston
2022-11-06
I have been a dental patient for a number of years and can highly recommend this dental practice. Just this week my dentist, Wojciech Tynior, spotted slight enamel erosion and this has led me to change my eating habits as I'm now fully aware of the damage that I was doing to my teeth. A solid five stars.
Katarzyna Rabsztyn
Katarzyna Rabsztyn
2022-01-31
Jestem od nie dawna pacjentka pani Doktor Tynior&tynior i jestem mega zadowolona kontakt super nawet na kwarantannie dzwonili pytali jak sie czuje pelny profesjonalizm🙂🙂
Agata, Teresa, Maria Swierc
Agata, Teresa, Maria Swierc
2021-08-10
Od kilku lat jestem pacjentką w tej poradni i nigdy się nie zawiodłam. Miła obsługa, trafne diagnozy. Do pacjenta podchodzi się tu z sercem i empatią. Pozdrawiam pracowników. A. Ś.
Agnieszka Hojka
Agnieszka Hojka
2021-08-05
Poradnia stanęła na wysokości zadania nawet podczas pandemii, gdy do żadnej innej poradni nie można było się dodzwonić tutaj zawsze ktoś odbierał telefon, teleporada była zawsze tego samego dnia albo najpóźniej kolejnego w przypadku telefonu w późnych godzinach. Gdy dziecko było chore Pani doktor zawsze chciała je zobaczyć osobiście. Oczywiście zawsze trafne diagnozy Pani doktor Tynior, jest to niesamowita kobieta o wielkim sercu, która obecnie przyjmuje również i mnie. Jej głos i trafne spostrzeżenia zawsze uspokajają. Jest to pierwszy lekarz, który doskonale zna mój przypadek, pamięta o czym rozmawiała ze mną na poprzedniej wizycie, czuje się naprawdę "zaopiekowana" 🙂 pozdrowienia dla całej załogi. A. H
Mario
Mario
2021-03-28
Polecam.