logo
Umów się na wizytę stomatologiczną online

CENTRUM MEDYCZNE Tynior

Doskonale wiemy o tym, że wizyta u stomatologa u wielu pacjentów budzi silne emocje. Właśnie z tego powodu zwracamy szczególną uwagę na to, by w naszym gabinecie czuli się swobodnie. Świadczymy usługi w zakresie:

 • Stomatologii dziecięcej
 • Stomatologii zachowawczej
 • Endodoncji
 • Peridontologii                 
 • Chirurgii Stomatologicznej
 • Protetyki
Stomatologia Śląsk i Okolice

Stomatolog Piekary Śląskie, Bytom

Z pomocy stomatologa mogą skorzystać zarówno dorośli pacjenci, jak i dzieci. Świadczymy usługi w zakresie stomatologii dziecięcej, stomatologii zachowawczej, endodoncji, periodontologii, chirurgii stomatologicznej i protetyki. Usługi przeznaczone są dla wszystkich osób poszukujących stomatologa na Śląsku w tym Piekar Śląskich, Bytomiu, Chorzowie, Tarnowskich Gór, Siemianowic Śląskich, Siewierza czy Częstochowy, oraz także pacjentów z dalszych regionów i z zagranicy.

Pierwsza wizyta małego pacjenta powinna odbyć się między 6 a 12 miesiącem życia (przed ukończeniem pierwszego roku życia). Pacjenci poszukujący dentysty w Piekarach Śląskich lub Bytomiu mogą umówić się na wizytę do naszych specjalistów online lub drogą telefoniczną.

Umów się na wizytę online lub telefonicznie

CENTRUM MEDYCZNE Tynior

Nasi specjaliści

stomatologia_Tynior3

Lek. dent. Roman Tynior

Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Ukończył specjalizację I stopnia ze stomatologii ogólnej. Od ponad 30 lat z sukcesem prowadzi własny gabinet stomatologiczny, a od ponad 20 jest właścicielem i dyrektorem Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej (CENTRUM MEDYCZNE Tynior).

Lek. dent. Wojciech Tynior

Ukończył kierunek lekarsko-dentystyczny na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, gdzie obecnie kontynuuje naukę w Szkole Doktorskiej (dawniej Studia Doktoranckie). Prace naukowe wygłasza w języku polskim i angielskim. Ukończył wiele szkoleń praktycznych i kursów stomatologicznych prowadzonych przez uznanych w branży specjalistów. Doskonale radzi sobie w pracy z dziećmi i pacjentami doświadczającymi lęku przed wizytą u stomatologa, traktując to jako jeden z priorytetów w swojej w pracy.

Umów się na wizytę online lub telefonicznie

W naszej pracy stawiamy na profilaktykę

Codzienne Szczotkowanie

Myj zęby pastą z fluorem min. 2 min / 2 razy dziennie.

Regularne Kontrole

Pamiętaj o regularnych wizytach kontrolnych 1 raz na 6 miesięcy.

Kształtowanie Nawyków

Kształtuj nawyki wśród rodziny  i znajomych, szczególnie u dzieci!

Nasze Poradnie

  • Poradnia Lekarza Rodzinnego

   Poradnia Lekarza Rodzinnego

   Lekarz rodzinny, internista, pediatra – to zespół zajmujący się profilaktyką i leczeniem dzieci i dorosłych w Piekarach Śląskich

  • Poradnia Neurologiczna

   Poradnia Neurologiczna

   Fachowa pomoc w diagnostyce i leczeniu chorób obwodowego układu nerwowego prowadzona przez neurologa.

  • Poradnia Psychiatryczna

   Poradnia Psychiatryczna

   Fachowa pomoc w zapobieganiu i leczeniu chorób oraz zaburzeń psychicznych dla dorosłych, prowadzona przez psychiatrę.