logo
 • Umów się do dentysty online!
 • CENTRUM MEDYCZNE Tynior

  Doskonale wiemy o tym, że wizyta u stomatologa u wielu pacjentów budzi silne emocje. Właśnie z tego powodu zwracamy szczególną uwagę na to, by w naszym gabinecie czuli się swobodnie. Świadczymy usługi w zakresie:

  • Stomatologii dziecięcej
  • Stomatologii zachowawczej
  • Endodoncji
  • Peridontologii                 
  • Chirurgii Stomatologicznej
  • Protetyki
  Stomatologia Śląsk i Okolice

  Stomatolog Piekary Śląskie, Bytom

  Z pomocy stomatologa mogą skorzystać zarówno dorośli pacjenci, jak i dzieci. Świadczymy usługi w zakresie stomatologii dziecięcej, stomatologii zachowawczej, endodoncji, periodontologii, chirurgii stomatologicznej i protetyki. Usługi przeznaczone są dla wszystkich osób poszukujących stomatologa na Śląsku w tym Piekar Śląskich, Bytomiu, Chorzowie, Tarnowskich Gór, Siemianowic Śląskich, Siewierza czy Częstochowy, oraz także pacjentów z dalszych regionów i z zagranicy.

  Pierwsza wizyta małego pacjenta powinna odbyć się między 6 a 12 miesiącem życia (przed ukończeniem pierwszego roku życia). Pacjenci poszukujący dentysty w Piekarach Śląskich lub Bytomiu mogą umówić się na wizytę do naszych specjalistów online lub drogą telefoniczną.

  CENTRUM MEDYCZNE Tynior

  Nasi specjaliści

  Lek. dent. Roman Tynior

  Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Ukończył specjalizację I stopnia ze stomatologii ogólnej. Od ponad 30 lat z sukcesem prowadzi własny gabinet stomatologiczny, a od ponad 20 jest właścicielem i dyrektorem Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej (CENTRUM MEDYCZNE Tynior).

  Przedmiotem szczególnego zainteresowania jest stomatologia zachowawcza i protetyka. Doktor uczestniczy w kursach i szkoleniach o zasięgu regionalnym i ogólnopolskim, aktualizując dotychczas nabytą wiedzę.

  Pan doktor dostępny jest na dyżurach rannych i popołudniowych zgodnie z grafikiem.

  Lek. dent. Wojciech Tynior

  Ukończył kierunek lekarsko-dentystyczny na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, gdzie obecnie kontynuuje naukę w Szkole Doktorskiej (dawniej Studia Doktoranckie). Prace naukowe wygłasza w języku polskim i angielskim. Ukończył wiele szkoleń praktycznych i kursów stomatologicznych prowadzonych przez uznanych w branży specjalistów. Doskonale radzi sobie w pracy z dziećmi i pacjentami doświadczającymi lęku przed wizytą u stomatologa, traktując to jako jeden z priorytetów w swojej w pracy.

  Od kilku lat zajmuje się wadami rozwojowymi szkliwa, w tym hipomineralizacją trzonowcowo-siekaczową (MIH). Lek. dent. Wojciech Tynior konsultuje pacjentów z podejrzeniem MIH oraz prowadzi ich kompleksowe leczenie. W polu szczególnego zainteresowania doktora Wojciecha znajduje się przyczyna rozwoju hipomineralizacji trzonowcowo-siekaczowej (MIH), która jak dotąd nie została precyzyjnie ustalona. Temat ten jest przedmiotem rozprawy doktorskiej, którą Pan Doktor w najbliższym czasie przedstawi.

  W naszej pracy stawiamy na profilaktykę

  Codzienne Szczotkowanie

  Myj zęby pastą z fluorem min. 2 min / 2 razy dziennie.

  Regularne Kontrole

  Pamiętaj o regularnych wizytach kontrolnych 1 raz na 6 miesięcy.

  Kształtowanie Nawyków

  Kształtuj nawyki wśród rodziny  i znajomych, szczególnie u dzieci!

  Nasze Poradnie

   • Poradnia Lekarza Rodzinnego

    Poradnia Lekarza Rodzinnego

    Lekarz rodzinny, internista, pediatra – to zespół zajmujący się profilaktyką i leczeniem dzieci i dorosłych w Piekarach Śląskich

   • Poradnia Neurologiczna

    Poradnia Neurologiczna

    Fachowa pomoc w diagnostyce i leczeniu chorób obwodowego układu nerwowego prowadzona przez neurologa.

   • Poradnia Psychiatryczna

    Poradnia Psychiatryczna

    Fachowa pomoc w zapobieganiu i leczeniu chorób oraz zaburzeń psychicznych dla dorosłych, prowadzona przez psychiatrę.