logo
Umów się na wizytę stomatologiczną online

CENTRUM MEDYCZNE Tynior

Doskonale wiemy o tym, że wizyta u stomatologa u wielu pacjentów budzi silne emocje. Właśnie z tego powodu zwracamy szczególną uwagę na to, by w naszym gabinecie czuli się swobodnie. Świadczymy usługi w zakresie:

 • Stomatologii dziecięcej
 • Stomatologii zachowawczej
 • Endodoncji
 • Peridontologii                 
 • Chirurgii Stomatologicznej
 • Protetyki
Stomatologia Śląsk i Okolice

Stomatolog Piekary Śląskie, Bytom

Z pomocy stomatologa mogą skorzystać zarówno dorośli pacjenci, jak i dzieci. Świadczymy usługi w zakresie stomatologii dziecięcej, stomatologii zachowawczej, endodoncji, periodontologii, chirurgii stomatologicznej i protetyki. Usługi przeznaczone są dla wszystkich osób poszukujących stomatologa na Śląsku w tym Piekar Śląskich, Bytomiu, Chorzowie, Tarnowskich Gór, Siemianowic Śląskich, Siewierza czy Częstochowy, oraz także pacjentów z dalszych regionów i z zagranicy.

Pierwsza wizyta małego pacjenta powinna odbyć się między 6 a 12 miesiącem życia (przed ukończeniem pierwszego roku życia). Pacjenci poszukujący dentysty w Piekarach Śląskich lub Bytomiu mogą umówić się na wizytę do naszych specjalistów online lub drogą telefoniczną.

Umów się na wizytę online lub telefonicznie

CENTRUM MEDYCZNE Tynior

Nasi specjaliści

Lek. dent. Roman Tynior

Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Ukończył specjalizację I stopnia ze stomatologii ogólnej. Od ponad 30 lat z sukcesem prowadzi własny gabinet stomatologiczny, a od ponad 20 jest właścicielem i dyrektorem Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej (CENTRUM MEDYCZNE Tynior).

Przedmiotem szczególnego zainteresowania jest stomatologia zachowawcza i protetyka. Doktor uczestniczy w kursach i szkoleniach o zasięgu regionalnym i ogólnopolskim, aktualizując dotychczas nabytą wiedzę.

Pan doktor dostępny jest na dyżurach rannych i popołudniowych zgodnie z grafikiem.

Lek. dent. Wojciech Tynior

Ukończył kierunek lekarsko-dentystyczny na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, gdzie obecnie kontynuuje naukę w Szkole Doktorskiej (dawniej Studia Doktoranckie). Prace naukowe wygłasza w języku polskim i angielskim. Ukończył wiele szkoleń praktycznych i kursów stomatologicznych prowadzonych przez uznanych w branży specjalistów. Doskonale radzi sobie w pracy z dziećmi i pacjentami doświadczającymi lęku przed wizytą u stomatologa, traktując to jako jeden z priorytetów w swojej w pracy.

Od kilku lat zajmuje się wadami rozwojowymi szkliwa, w tym hipomineralizacją trzonowcowo-siekaczową (MIH). Lek. dent. Wojciech Tynior konsultuje pacjentów z podejrzeniem MIH oraz prowadzi ich kompleksowe leczenie. W polu szczególnego zainteresowania doktora Wojciecha znajduje się przyczyna rozwoju hipomineralizacji trzonowcowo-siekaczowej (MIH), która jak dotąd nie została precyzyjnie ustalona. Temat ten jest przedmiotem rozprawy doktorskiej, którą Pan Doktor w najbliższym czasie przedstawi.

Umów się na wizytę online lub telefonicznie

W naszej pracy stawiamy na profilaktykę

Codzienne Szczotkowanie

Myj zęby pastą z fluorem min. 2 min / 2 razy dziennie.

Regularne Kontrole

Pamiętaj o regularnych wizytach kontrolnych 1 raz na 6 miesięcy.

Kształtowanie Nawyków

Kształtuj nawyki wśród rodziny  i znajomych, szczególnie u dzieci!

Nasze Poradnie

  • Poradnia Lekarza Rodzinnego

   Poradnia Lekarza Rodzinnego

   Lekarz rodzinny, internista, pediatra – to zespół zajmujący się profilaktyką i leczeniem dzieci i dorosłych w Piekarach Śląskich

  • Poradnia Neurologiczna

   Poradnia Neurologiczna

   Fachowa pomoc w diagnostyce i leczeniu chorób obwodowego układu nerwowego prowadzona przez neurologa.

  • Poradnia Psychiatryczna

   Poradnia Psychiatryczna

   Fachowa pomoc w zapobieganiu i leczeniu chorób oraz zaburzeń psychicznych dla dorosłych, prowadzona przez psychiatrę.